top of page
Lõkkelood: Apocalypse Now ehk põgenevad loomad
Lõkkelood: Apocalypse Now ehk põgenevad loomad

Lõkkelood: Apocalypse Now ehk põgenevad loomad

Kauge tulevik: inimesed on hävitanud looduse ja ühiskonna ning maa on suur prügikõrb. Üksiku lõkke ääres on nälginud inimene, kes teinud endale rämpsust muusikariistad ning omi viimseid päevi, viisikesi tuututades, surma poole veeretab.

Registration is Closed
See other events

Toimumise info

12. apr 2024, 19:00 – 20:30

Kalevi 24, Kalevi 24, 51010 Tartu, Estonia

Etenduse info

Kauge tulevik: inimesed on hävitanud looduse ja ühiskonna ning maa on suur prügikõrb. Üksiku lõkke ääres on nälginud inimene, kes teinud endale rämpsust muusikariistad ning omi viimseid päevi, viisikesi tuututades, surma poole veeretab. Korraga hakkab lõkke äärde saabuma teisi inimesi, kes end ellujäämiseks soojendada tahavad. Lõkkeringis meenuvad vanade aegade lood, mida üksteisele esitatakse. Lood ühendavad neid ja tekib väike lootus. Kas nad suudavad säilitada tuld ja lootust, või saab neis võitu ahne ja ülbe inimloomus.

Postapokalüptiline muinasjutuvestja-teatri võtmes etendus soome-ugri rahvaste muinaslugude põhjal, kus lugusid, mitte ainult ei räägita, vaid pigem etendatakse. Lugude tegelased kehastuvad laval rollideks ja sündmused edastatakse objektide ja liikumise vahendusel. Süngevõitu sisuga etendus on suunatud pigem täiskasvanud publikule või noortele alates 14. eluaastast.

Lavastaja: Enor Niinemägi Valguskujundus: Kristjan Tammi Lavakujundus: grupitöö Produtsent: Kelly Kittus Osades: Enor Niinemägi, Peeter Piiri, Eliise Renser, Ilona Jalkanen, Jörgen Sinka, Anel Neumann Muusik: Mart Alaru

Etendused toimuvad 12., 13., 19., 20. aprill ning 3., 4. mai Tartu Üliõpilasmajas (Kalevi 24). 

Toetajad: Tartu Üliõpilasmaja, Tartu Ülikool, Tartu Linn, Eesti Kultuurkapital

Jaga üritust

bottom of page