top of page
Sandi õnnistus
Sandi õnnistus

Sandi õnnistus

Registration is Closed
See other events

Toimumise info

25. sept 2020, 19:00 – 20:00

Tartu Üliõpilasmaja, Kalevi 24, 51010 Tartu, Estonia

Etenduse info

 Lavastus “Sandi õnnistus” kasutab omapärast kompositsioonilist teatrikeelt. Näitlejate verbaalse kõne osatähtsus on viidud miinimumini, loo sisu antakse edasi muusikariistade, kujude, žestide, liikumistega ning vahetekstidega orkestrist, aimates niimoodi järele tummfilmi esteetikat. Lavastuse alustekstideks on M. J. Eiseni, J. Kunderi jt kogutud eesti rahva muinasjutud. Etenduse pealkiri on inspireeritud paljudes eesti muinasjuttudes levinud ambivalentsest motiivist, kus ebamaine jõud sekkub maisesse ellu nii, et tegelased omavad võimalust teatavaks eetiliseks või ka praktiliseks valikuks. Kas see osutub lõpuks sandi õnnistuseks või sandiks õnneks - see jääb nii tegelase kui vaataja jaoks alati mõistatuseks, alati avatuks. 

Lavastus pälvis veebruaris Viljandis toimunud üleriigilisel festivalil „Tudengite teatripäevad 2018” publiku lemmiku preemia. 

Osades: Peeter Piiri, Enor Niinemägi, Kristjan Tammi, Mart Alaru, Kelly Kittus, Rutt Vare, Annabel Berg või Katrin Kalma 

Lavastaja: Enor Niinemägi 

Kestus 50 minutit 

Piletid https://fienta.com/et/s/tartu-uliopilasteatri-koguperelavastus-sandi-onnistus 

NB! * Publik kohustub järgima kehtestatud käitumisnorme, mis aitavad ära hoida viiruse levikut. * Etendusele ei ole lubatud need, kes on viimase 14 päeva jooksul haigestunud COVID-19-sse või olnud kontaktis kinnitatud COVID-19 haigestunuga või kellel on ägeda respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (palavik, kuiv köha, hingamisraskused). * Tartu Üliõpilasteatril on õigus tervisenõuetest lähtuvalt muuta vajadusel istekohtade asetust. * Tartu Üliõpilasteatril on kohustus piletite tagasiostuks vaid juhul, kui etendus jääb ära. Haigestumise korral on võimalus ostetud pilet ümber vahetada mõne järgmise Tartu Üliõpilasteatril etenduse pileti vastu. * Publiku kohtumised esinejatega (tänamine, lillede andmine, autogrammide jagamine vmt) on keelatud kogu piirangute perioodi vältel. * Palume etendusele tulles varuda piisavalt aega piletikontrolliks, istekohtade valimiseks, vajadusel parkimiskoha leidmiseks.

Korraldaja

Jaga üritust

bottom of page