top of page

Stuudiolavastus
Kohtumised

Stuudiolavastus 'Kohtumised' FB bänner000.jpg

Inimesed sünnivad siia ilma, õpivad maailma ja üksteist ning kohtuvad. Kohtuvad teiste inimeste, aga ka probleemide ja küsimustega. Õpivad tundma ilu ja valu, õnne ja õnnetust. Ja püüavad kõige selle kiuste iseendaks jääda. Need on meie noorte lood.
"Kohtumised" on etüüdidel ja näitlejastuudiotes õpitul põhinev lavastus. Noorte väljapakutud lood, ideed ja probleemid on köidetud kollaaži, mis oma vormilt on mitteverbaalne, sisult aga narratiivne ja psühholoogiline. Lavastus näitlikustab trupi lugude põhjal füüsilise teatri keeles, mis on noortel täna, praegusel ajal hinge peal.
Teisalt on lavastus läbilõige Tartu Üliõpilasteatri stuudiotööst ja arengust, mille nimel on noored näitlejad aasta aega töötanud. Alustades näitlejatehnikast ja lõpetades ideekorje ja etüüdide lavastamisega, on publiku ees sissevaade Tartu Üliõpilasteatrisse ja selle noorde põlvkonda, tutvustades selle isiklikku ja loomingulist palet.

 

Lavastus: Jörgen Sinka, Peeter Piiri ja trupp
Heli- ja valguskujundus: Jörgen Sinka
Lavakujundus: Peeter Piiri
Tehniline konsultant: Enor Niinemägi
Osades: Eliise Renser, Heli Piht, Ilona Jalkanen, Karina Reisi, Kerstin Loit, Kerstin Üksvärav, Oskar Piik, Rudo Verner Vallner, Sandra Tinnuri

Pilet on annetuspõhine.
Annetuste eest korraldatakse TÜTi liikmetele täiendkoolitusega suvekool.

bottom of page