top of page

Hetkel kavas

LÕKKELOOD: APOCALYPSE NOW ehk PÕGENEVAD LOOMAD

Kauge tulevik: inimesed on hävitanud looduse ja ühiskonna ning maa on suur prügikõrb. Üksiku lõkke ääres on nälginud inimene, kes teinud endale rämpsust muusikariistad ning omi viimseid päevi, viisikesi tuututades, surma poole veeretab.
Korraga hakkab lõkke äärde saabuma teisi inimesi, kes end ellujäämiseks soojendada tahavad. Lõkkeringis meenuvad vanade aegade lood, mida üksteisele esitatakse. Lood ühendavad neid ja tekib väike lootus. Kas nad suudavad säilitada tuld ja lootust, või saab neis võitu ahne ja ülbe inimloomus.

NAGU POISID VIHMA KÄES

"Ma olen täiusliku maailma peale palju mõelnud."

 

Kolm noormeest on sattunud Nartsissimo alternatiiv-neuropsühhiaatriahaiglasse, kus ravitakse patsientide foobiaid ja häireid. Kuigi kõik kolm tegelast on Nartsissimos näiliselt vabatahtlikult, muudavad haigla vägivaldsed ja ebainimlikud ravimeetodid poiste arusaamu endast ja ühiskonnast, kus nad elavad. Lavastus tõstatab küsimuse, kas omapärane indiviid on ühiskonda rikastav või peab ühiskond tema “häireid” ravima, et teda harjumuspärastesse kastidesse lahterdada. Kelle otsustada see jääb?

KOHTUMISED

Inimesed sünnivad siia ilma, õpivad maailma ja üksteist ning kohtuvad. Kohtuvad teiste inimeste, aga ka probleemide ja küsimustega. Õpivad tundma ilu ja valu, õnne ja õnnetust. Ja püüavad kõige selle kiuste iseendaks jääda. Need on meie noorte lood.

bottom of page